KĘTY. Urodzinowe przyjęcie Kubusia Puchata

24 października 2017 Autor: sz
fot. Gminna Biblioteka w Kętach

fot. Gminna Biblioteka w Kętach

Po raz kolejny Gminna Biblioteka im. A. Grabowskiego w Kętach zorganizowała urodzinowe przyjęcie ulubionego przez miliony dzieci na całym świecie, Kubusia Puchatka. Milusińskich nie brakowało, a rodzice bawili się wraz z nimi.

Organizatorzy dla najmłodszych przygotowali mnóstwo atrakcji. Była muzyka i tańce. Dzieci uczyły się wyliczanek, karmiły przysmakami Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Robiły także laurki dla solenizanta.

-Kubuś nie mógł opuścić tak wspaniałego przyjęcia, dlatego też spotkał się z dziećmi i wspólnie z nimi szalał na parkiecie – podkreślają organizatorzy.

Nie zabrakło także urodzinowego tortu, który ufundowała Cukiernia Kołaczek z Oświęcimia.

To było bardzo udane przyjęcie urodzinowe. Za rok kolejna impreza.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy