KĘTY. W golfie z promilem

28 marca 2014 Autor: plin

Wczoraj na ul. Głowackiego policjanci zatrzymali 61-latka. Siadł za kierownicę, trzeźwością nie grzeszył.

KĘTY. W golfie z promilem

Wczoraj o godzinie 18.30 na ul. Głowackiego policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Kęt. - Kierował volkswagenem golfem w stanie nietrzeźwym - 1,05 promila alkoholu - informuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
55-latek, 29.03.2014 00:59
Jaki stary, taki głupi! W odniesieniu do takich starych, którzy mieli całą młodość do popełniania błędów, kara powinna być surowsza!