KĘTY. W kolizji ucierpiały trzy osoby

06 marca 2018 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

We wtorek rano na ulicy Fabrycznej w Kętach doszło do zdarzenia drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 30-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów doprowadził do zderzenia dwóch samochodów. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwa przejazdu na volkswagenie, którym kierowała 51-letnia mieszkanka Nowej Wsi.

-Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującą volkswagena oraz dwoje pasażerów skody. Po badaniach lekarskich okazało się, że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, więc sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy