KĘTY. Włamywacz złapany na gorącym uczynku

15 października 2013 Autor: plin

W nocy z 12 na 13 października kęccy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę. Jest podejrzany o kradzieże i włamania do obiektów handlowych.

KĘTY. Włamywacz złapany na gorącym uczynku

Do zdarzenia doszło ok. godz. 2. - Policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące mężczyzny znajdującego się na terenie jednego z kompleksów handlowych w Kętach. Natychmiast udali się na miejsce. Podczas sprawdzania zabezpieczeń obiektów handlowych ujawnili uszkodzone drzwi, prowadzące do jednego z pomieszczeń. Dokładnie spenetrowali cały kompleks handlowy i odnaleźli ukrywającego się tam 22-letniego mieszkańca Kęt - opisuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

22-latek był już wielokrotnie karany za podobne czyny. - W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze natrafili na dowody, na podstawie których udowodnili mu dokonanie również kilku innych kradzieży i kradzieży z włamaniem do obiektów handlowych na terenie Kęt - uzupełnia policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zxb, 15.10.2013 20:48
Cenzura?
zxb, 15.10.2013 20:47
Zabetonowany Plac Pokoju w Oświęcimiu. Utopione pieniądze. Złodzieje..
szczaw i mirabelki, 15.10.2013 18:39
POPIERAM
Edi, 15.10.2013 13:37
Miał pecha 13- tego