KĘTY. Wpadł po czterech latach

26 stycznia 2018 Autor: png
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali w Malcu poszukiwanego listami gończymi 45-letniego mieszkańca Katowic. Ukrywał się od czterech lat. Był poszukiwany przez katowicki oraz krakowski sąd za przestępstwa kryminalne.

Policjanci patrolujący teren Malca na jednej z ulic zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu poszukiwanego listem gończym. Wylegitymowali go - a za pośrednictwem policyjnej bazy osób poszukiwanych - potwierdzili, że 45-latek jest poszukiwany dwoma listami gończymi przez sądy w Katowicach i Krakowie. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższych kilka lat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy