KĘTY. Wpadł po czterech latach

26 stycznia 2018 Autor: png
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali w Malcu poszukiwanego listami gończymi 45-letniego mieszkańca Katowic. Ukrywał się od czterech lat. Był poszukiwany przez katowicki oraz krakowski sąd za przestępstwa kryminalne.

Policjanci patrolujący teren Malca na jednej z ulic zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu poszukiwanego listem gończym. Wylegitymowali go - a za pośrednictwem policyjnej bazy osób poszukiwanych - potwierdzili, że 45-latek jest poszukiwany dwoma listami gończymi przez sądy w Katowicach i Krakowie. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższych kilka lat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy