KĘTY. Wyjeżdżając z posesji uderzył w rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala

27 sierpnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę około godziny 15.00 na ścieżce rowerowej przy ulicy Mickiewicza w Kętach doszło do wypadku drogowego.

Kierujący samochodem osobowym marki ford mondeo, 47-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego wyjeżdżając z posesji potrącił 39-letnią rowerzystkę. Mieszkanka gminy Kęty jechała drogą dla rowerzystów.

Kobieta z urazem głowy oraz ręki została przewieziona do oświęcimskiego szpitala. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy