KĘTY. Wyrwał portfel z ręki, płacił skradzioną kartą

19 lutego 2014 Autor: plin

Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Bielan, podejrzanego o kradzież portfela. - Odpowie on za 10 czynów, w tym 4 przestępstwa i 6 wykroczeń - informują policjanci.

KĘTY. Wyrwał portfel z ręki, płacił skradzioną kartą

14 lutego policjantom z kęckiego komisariatu zgłoszono kradzież portfela. Do zdarzenia doszło około godziny 11.35 w Kętach na ul. Żwirki i Wigury. Do mieszkańca Kęt podbiegł młody mężczyzna, który wyrwał mu portfel z ręki. A w portfelu, oprócz kilkunastu złotych, były dokumenty, dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny...

- Na podstawie zebranych informacji oraz dowodów policjanci wytypowali podejrzanego 18-letniego mieszkańca Bielan. Zatrzymali go dwie doby później na terenie Kęt. Policjantom udało się również odnaleźć skradzione dokumenty, które sprawca porzucił w różnych miejscach na terenie Kęt - informuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Ustalono też, że 18-latek za pomocą skradzionej karty bankomatowej trzykrotnie próbował włamać się na konto pokrzywdzonego. - A także sześciokrotnie dokonał drobnych zakupów na kwoty od 12 do 50 złotych, płacąc skradzioną kartą zbliżeniowo - dodaje st. asp. Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mati, 20.02.2014 17:27
co się dzieje w tych Bielanach - przecież to jest " prawie " święte miejsce
zgłaszający, 19.02.2014 22:42
Błyskawiczna reakcja policji. Brawo.
ddd, 19.02.2014 21:28
Za komuny dostał by pałą
haha, 19.02.2014 21:19
bielaniaki to same złodzieje teraz hahah
Mela , 19.02.2014 18:31
Krecenie utorbinia powolne to mu przejdzie mldemu szczawikowi.