KĘTY. Wzięli się za remont dróg

14 sierpnia 2013 Autor: plin

Na terenie gminy trwają remonty dróg. Urząd Gminy Kęty informuje o robotach drogowych prowadzonych w Nowej Wsi, Witkowicach, Łękach, Bulowicach i Kętach.

Fot. UG Kęty

Fot. UG Kęty

Roboty drogowe prowadzone są m.in. na ulicy Moniuszki w Nowej Wsi. - Sfrezowano istniejącą nawierzchnię, a teraz kontynuowane są czynności związane z budową kanalizacji odprowadzającej wody opadowe. Realizowane zadanie swym zakresem obejmie jeszcze wymianę konstrukcji drogi, wykonanie nowej nawierzchni jezdni i chodnika na odcinku 208 mb - przekazują kęccy urzędnicy.

Trwają również prace związane z remontem blisko 640 m ul. Leśnej w Witkowicach. Do połowy września mają zostać wyremontowane ponadto: ul. Orzechowa w Łękach (wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na długości 222 mb), ul. Osiedlowa (boczna) w Łękach (wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej - 106 mb), ul. Słoneczna (boczna) w Kętach (wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej - 292 mb), ul. Potokowa w Bulowicach (wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej - 187 mb), ul. Dębina w Bulowicach (wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej - 294 mb).

Zawarto również umowę na remont ul. J. Kantego w Bulowicach. Modernizacja 170-metrowego odcinka zakończy się jeszcze w sierpniu. - Na ukończeniu są również prace związane z budową chodnika biegnącego od pawilonu „Opti” do połączenia z chodnikiem przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Kętach - informuje UG Kęty.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy