KĘTY. Zapisz dziecko na Uniwersytet Pierwszego Wieku

10 września 2018 Autor: adm
Fot. kety.pl

Fot. kety.pl

Dziś ruszają zapisy na zajęcia Uniwersytetu Pierwszego Wieku. Studentem UPW może zostać każde dziecko w wieku od 10 do 13 lat uczęszczające do szkoły podstawowej z terenu gminy Kęty. Zajęcia będą się odbywać raz w miesiącu, w wybraną sobotę.

Uniwersytet Pierwszego Wieku to wspólny pomysł Gminy Kęty i Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Młodzi żacy, pod okiem wykładowców, będą brać udział w wykładach, ćwiczeniach, a także wycieczkach dydaktycznych.

- Uniwersytet zachęci dzieci do nauki, rozwinie ich pasje, wzbogaci wiedzę oraz połączy świat akademicki z dziecięcą ciekawością. Poprzez kontakt z autorytetami i specjalistami z różnych dziedzin, dzieci od najmłodszych lat będą mogły poszerzać swoje zainteresowania oraz umiejętność twórczego myślenia. Przed małymi studentami rok wyzwań, nowych znajomości a także niezapomnianych wrażeń - podkreślają organizatorzy.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest zgłoszenie dziecka przez rodziców lub prawnych opiekunów. Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie i złożenie formularza rekrutacyjnego na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Kęty.
Jednorazowa opłata za udział w zajęciach wynosi 50 zł za rok akademicki.

Zapisy będą prowadzone od 10 września aż do wyczerpania miejsc. O wpisie na listę studentów Uniwersytetu Pierwszego Wieku będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona! Więcej informacji pod numerem tel. 33 844 76 00 wew. 142. Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie interetowej kęckiego magistratu: kety.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy