KĘTY. Zderzenie dwóch dostawczaków. Jedna osoba trafiła do szpitala

07 maja 2020 Autor: red
KĘTY. Zderzenie dwóch dostawczaków. Jedna osoba trafiła do szpitala

W miniony wtorek w godzinach popołudniowych na ulicy Krakowskiej w Kętach doszło do zdarzenia drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 27-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierując volkswagenem transporterem najechał na tył skręcającego w lewo renault master, którym kierował 43-letni kęczanin.

- W wyniku zderzenia obrażeń w postaci urazu kręgosłupa doznał kierowca renault i został przewieziony do szpitala na leczenie – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy