KĘTY. Zderzenie osobówki z motocyklem. 48-letni mężczyzna trafił do szpitala

24 października 2019 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W czwartek wieczorem na ulicy Franciszkańskiej w Kętach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 63-letni kęczanin kierując skodą fabią w momencie wykonywania skrętu w lewo na parkingu sklepowym nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 48-letniemu motocykliście, mieszkańcowi gminy Kęty.

-Do szpitala na badania został przewieziony 48-letni motocyklista – dodaje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy