KĘTY. Znajoma poprosiła, żeby zszedł z dachu

06 września 2013 Autor: plin

42-latek z Kęt był od kilku lat poszukiwany przez prokuraturę. Na widok policjantów uciekł na dach...

KĘTY. Znajoma poprosiła, żeby zszedł z dachu

Zdarzenia te rozgrywały się przedwczoraj przy ul. Legionów w Kętach. 42-letni kęczanin był od kilku lat poszukiwany przez prokuraturę. Na widok policjantów z Komisariatu Policji w Kętach uciekł na dach. - Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, jednakże do zejścia z dachu nakłoniła poszukiwanego znajoma - relacjonuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
szczaw i mirabelki, 08.09.2013 19:37
no chyba, żeby Shadow poprosił
shadow, 06.09.2013 22:16
@ szczaw i mirabelki A gdybym ja cię grzecznie poprosił to byś zszedł???
Szczaw i mirabelki, 06.09.2013 12:15
Ja bym nie zszedł