KĘTY. Znalazł książeczkę wojskową i wkleił własne zdjęcie

01 kwietnia 2014 Autor: plin

36-letni mieszkaniec Kęt znalazł, a potem nieco zmodyfikował książeczkę wojskową... Mundurowym się to nie spodobało.

KĘTY. Znalazł książeczkę wojskową i wkleił własne zdjęcie

28 marca około godziny 21.30 policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Kęt. - Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, którą wszczął z rodziną mieszkaniec osiedla Wyszyńskiego w Kętach. Zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę - 3,5 promila alkoholu - opisuje st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim. - Okazało się również, że 36-latek posiada sfałszowaną książeczkę wojskową. Jak ustalono, mężczyzna znalazł ją na terenie Kęt. Zamiast zwrócić właścicielowi, przerobił ją, wklejając własne zdjęcie. Aktualnie policjanci sprawdzają czy również posłużył się fałszywym dokumentem - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Messi, 01.04.2014 11:28
1 kwietnia jest prima aprilis co wymyślicie w tym roku?