KĘTY. Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Kęt

19 lutego 2018 Autor: red
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

Ciekawie zapowiadają się tegoroczne Dni Kęt, które zaplanowano 15, 16 i 17 czerwca. Na scenie pojawią się m.in. Wilki i Dawid Kwiatkowski.

Gwiazdą pierwszego dnia będzie Dawid Kwiatkowski, który choć młody wiekiem, jest już doświadczonym i utytułowanym artystą. 22-latek ma na koncie wiele prestiżowych nagród. Jest też trenerem - wraz z Edytą Górniak, Tomsonem i Baronem – w muzycznym talent-show The Voice Kids.


Oprócz wrażeń muzycznych organizatorzy przygotowali inne atrakcje, m.in. seanse kina plenerowego.

Sobotnia scena należeć będzie do legendarnego zespołu Wilki. Zespół zadebiutował w 1992. Założony przez charyzmatycznego Roberta Gawlińskiego, kompozytora i autora tekstów od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Któż z nas nie zna takich hitów, jak: Baśka, Bohema czy Son of the Blue Sky.


W sobotnie popołudnie przed kęcką publicznością wystąpią także artyści lokalnej sceny muzycznej.

Niedziela, zgodnie z tradycją, będzie dniem rodzinnym. Na estradzie pojawi się Rudi Schubert wraz z Big Silesia Band oraz znany kabaret Jurki. Ponadto organizatorzy zaplanowali liczne animacje, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy