KICK-BOXING. Bratobójczy finał w Mikołowie

31 października 2018 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy z bardzo dobrej strony pokazali się podczas zawodów Pucharu Europy w Mikołowie. Fot. zbiory OKK

Oświęcimscy kick-boxerzy z bardzo dobrej strony pokazali się podczas zawodów Pucharu Europy w Mikołowie. Fot. zbiory OKK

Śląski Mikołów gościł uczestników zawodów w kick-boxingu "European Kong Sao Open Cup". W zawodach nie zabrakło oświęcimskiej delegacji prowadzonej przez sensei Mariusza Pawlusa. W kategorii wagowej do 70 kg doszło do bratobójczego finału w którym Arkadiusz Miłoń pokonał Cypriana Brzeźniaka z Oświęcimskiego Klubu Karate.

W otwartych zawodach Pucharu Europy Kong Sao wzięło udział ponad 180 zawodników z Polski, Czech, Niemiec, Słowacji, Ukrainy i Azerbejdżanu. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie.

Świetnie spisał się Bartosz Fryc, który triumfował w seniorskiej kategorii do 77 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także jego klubowy kolega - Arkadiusz Obłąk. Ten rywalizował w kategorii do 83 kg.

- Przyznam, że spodziewałem się wygranej Bartosza Fryca - mówi trener oświęcimskich kickboxerów. sensei Mariusz Pawlus. - Jego ostatnie walki wskazują na olbrzymi progres tego zawodnika. Miłym zaskoczeniem są wygrane Arkadiusza Miłonia i Arkadiusza Obłąka. Nasi kickboxerzy po dłuższej przerwie startowej pokazali świetną formę, co pozytywnie rokuje na najbliższy sezon - zakończył sensei Mariusz Pawlus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Voland, 01.11.2018 21:03
Brawo Areczek
...., 31.10.2018 22:58
Najlepsza szkoła walki Oświęcimski Klub Karate