KICK-BOXING. Debiuty okraszone medalami

30 listopada 2020 Autor: png
Aż piętnaście medali przywieźli oświęcimscy kick-boxerzy z zawodów w Skarżysku-Kamiennej. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Aż piętnaście medali przywieźli oświęcimscy kick-boxerzy z zawodów w Skarżysku-Kamiennej. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Oświęcimskie mistrzynie karate po raz pierwszy w karierze wystartowały w zawodach kick-boxingu. Mowa o Roksanie Greczner, Elżbiecie Ferenc i Oliwii Greczner. Debiut wypadł na medal!

W sumie podopieczni sensei Mariusza Pawlusa wrócili ze Skarżyska-Kamiennej z aż piętnastoma medalami. Właśnie w tym mieście kick-boxerzy rywalizowali w "Otwartym Turnieju Świętokrzyskim w Kick-boxingu".

- Duże brawa należą się debiutantkom - cieszy się trener oświęcimian, sensei Mariusz Pawlus. - Mam na myśli Roksanę Greczner, Elżbietę Ferenc i Oliwię Greczner. Spisały się po prostu rewelacyjnie. Zresztą jestem bardzo zadowolony z postawy całej naszej reprezentacji - dodaje Mariusz Pawlus.

W kilku kategoriach oświęcimianki po pokonaniu rywalek w półfinałach musiały rywalizować między sobą w wielkim finale. Natalia Matusz uznała wyższość Dominiki Chylińskiej, a Elżbieta Ferenc przegrała z Oliwią Greczner. Z kolei doświadczony Cyprian Brzeźniak wygrał walkę finałową przez KO w pierwszej rundzie.

- O pechu może mówić Dominik Matusz, który w półfinale formuły K-1 w drugiej rundzie przy bardzo wysokiej przewadze punktowej doznał kontuzji. Sędzia w tym przypadku był niestety zmuszony przerwać walkę - zakończył sensei, Mariusz Pawlus.

Wyniki reprezentantów OKK w Skarżysku-Kamiennej:

Złoto - Roksana Greczner, kick-light kadet mł - 42 kg
Złoto - Roksana Greczner, light contact kadet mł - 42 kg
Złoto - Oliwia Greczner, light contact kadet st. - 46 kg
Brąz - Oliwia Greczner, kick-light kadet st. - 46 kg

Złoto - Dominika Chylińska, kick-light junior - 50 kg
Srebro - Natalia Matusz, kick-light junior - 50 kg
Brąz - Natalia Marusz, light-contact junior - 50 kg
Srebro - Ela Ferenc, light-contact kadet st.- 46 kg
Brąz - Ela Ferenc, kick-light kadet st.- 46 kg

Złoto - Damian Rybak, K-1 junior st. - 81 kg
Złoto - Cyprian Brzeźniak, K-1 senior - 67 kg
Złoto - Miłosz Karcz, light-contact kadet st. - 57 kg
Srebro - Marcel Brzeźniak, light-contact kadet st. - 57 kg

Brąz - Marcel Brzeźniak, kick-light kadet st. - 57 kg
Brąz - Dominik Matusz, K-1 senior - 63,5 kg
V-VIII - Kamil Sekuła, senior - 71 kg
V-VIII - Bartłomiej Kawczak, senior - 71 kg

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
..., 01.12.2020 22:43
Brawo OKK najlepszy klub !!!