KICK-BOXING. Dobre wieści z katowickiego ringu

10 kwietnia 2018 Autor: png
Oprócz Bartosza Fryca, zwycięstwo na katowickim ringu odniósł także Dawid Pawlus. Fot. zbiory klubu

Oprócz Bartosza Fryca, zwycięstwo na katowickim ringu odniósł także Dawid Pawlus. Fot. zbiory klubu

Dwie wygrane i dwie porażki - z takim efektem walczyli oświęcimscy kick-boxerzy w Katowicach. W stolicy Górnego Śląska rywalizowano w ramach Polskiej Ligi Kick-Boxingu i Silesian Professional Kick-Boxing.

W zawodach ligowych rozegranych pod patronatem Polskiego Związku Kick-Boxingu zaprezentował się Dawid Pawlus oraz Sebastian Głownia. Ten pierwszy triumfował w K-1 (do 81 kg), zaś wyższość swojego rywala musiał uznać Sebastian Głownia (do 81 kg).

- Walki ligowe stały na bardzo dobrym poziomie, o czym najlepiej świadczy niestety przegrane starcie przez Sebastiana Głownię. Przypomnę, że to aktualny mistrz Polski WKA/WFMC. Z kolei duże brawa dla Dawida, który po dłuższej przerwie wygrał z mocnym zawodnikiem gospodarzy - mówi prowadzący kick-boxerów w Oświęcimskim Klubie Karate, sensei Mariusz Pawlus.

Po zmaganiach ligowych przyszedł czas na Silesian Professional Kick-Boxing. W tej odsłonie licznie zgromadzonej publiczności pokazał się Bartosz Fryc (K-1, do 77 kg) oraz Mateusz Słota (K-1, do 81 kg).

- Bartek Fryc nie dał najmniejszych szans swojemu rywalowi i pewnie wygrał na punkty. Krzysztof Mariańczyk z Paco Team nie miał w tym pojedynku zbyt wiele do powiedzenia. Pechowo przegrał Mateusz Słota z Damianem Pająkiem z Jenel FC. Nasz zawodnik uległ przez wskazanie, ale zaprezentował się z bardzo dobrej strony na tle dużo cięższego przeciwnika. Generalnie to był więcej niż udany występ - zakończył sensei Mariusz Pawlus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy