KICK-BOXING. Fenomenalne wyniki oświęcimian!

25 października 2017 Autor: png
Znakomicie w mistrzostwach świata w kick-boxingu zaprezentowali się zawodnicy Oświęcimskiego Klubu Karate. Fot. zbiory klubu

Znakomicie w mistrzostwach świata w kick-boxingu zaprezentowali się zawodnicy Oświęcimskiego Klubu Karate. Fot. zbiory klubu

Znakomite wieści napłynęły z Hagen! W tym niemieckim mieście rozgrywano mistrzostwa świata w kick-boxingu WFMC. Kapitalnie spisali się prowadzeni przez sensei Mariusza Pawlusa oświęcimianie. W doborowym towarzystwie zdobyli złoto i srebro. To jest już klasa sama w sobie! Olbrzymie brawa!

Mamy do czynienia z wielkim sukcesem zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate i "człowieka orkiestry" tego klubu - Mariusza Pawlusa. Dominika Chylińska, która ostatnio wygrywa dosłownie wszystko co jest do wygrania, została mistrzynią świata! Zrobiła to w imponującym stylu.

Oświęcimianka walcząca w formule kick-light kadetek pokonała Linane Aluzi z Turcji, Jamy Snerdes z Holandii i w finale Aliwę Hoxhaj z Niemiec. Wszystkie czarnoskóre rywalki, to najwyższa klasa światowa. Przypomnijmy, iż Dominika Chylińska ma już na swoim koncie mistrzostwo Polski i Europy.

Z kolei Mateusz Słota został wicemistrzem świata. Walczący w formule K-1 zawodnik Oświęcimskiego Klubu Karate wygrał kolejno z Samirem Hamerem (Wielka Brytania), Rafałem Kociborkiem (Polska), Cosem van den Bersem (Holandia). Dopiero w wielkim finale uległ Ronniemu Konenikowi z Niemiec.

Bartosz Fryc po wygranej walce z Brazylijczykiem Bruno Amci Costro, przegrał z Paulem Lepem z Niemiec i odpadł w 1/4 finału. Kacper Urbańczyk i Cyprian Brzeźniak pożegnali się z mistrzowskim turniejem w fazie eliminacyjnej.

- Jestem bardzo zadowolony z występu moich zawodników - podkreśla sensei Mariusz Pawlus. - Spisali się wręcz rewelacyjnie w gronie ponad tysiąca zawodniczek i zawodników całego świata. Ten spektakularny wynik z pewnością przyczyni się do naszego dalszego rozwoju. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu do Hagen. W szczególności firmie Mamutpro, która wzięła na siebie większość kosztów. Dziękuję - kończy Mariusz Pawlus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy