KICK-BOXING. Kapitalny występ oświęcimian w mistrzostwach Starego Kontynentu!

20 czerwca 2018 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy wywalczyli aż osiem medali w mistrzostwach Europy! Fot. zbiory klubu

Oświęcimscy kick-boxerzy wywalczyli aż osiem medali w mistrzostwach Europy! Fot. zbiory klubu

Sześć złotych medali, jeden srebrny i jeden brązowy - takim dorobkiem mogą się pochwalić oświęcimscy kick-boxerzy, którzy wrócili z mistrzostw Europy WKA. Te niezwykle prestiżowe zawody zamykały sezon startowy 2017/18. Podopieczni sensei Mariusza Pawlusa udają się zatem na wakacje w znakomitych nastrojach.

Mistrzostwa Europy WKA odbyły się w Świdnicy. To było wyjątkowo mocne podsumowanie sezonu przez zawodników Oświęcimskiego Klubu Karate z sekcji kick- boxingu. Dawid Pawlus w trzeciej turniejowej walce był już nieco poobijany, ale i tak nie dał szans swojemu przeciwnikowi, zdobywając pas mistrza Europy.

Podobnie Cyprian Brzeźniak w finale walczył z wymagającym zawodnikiem z Ukrainy i dopiero dogrywka zadecydowała o wyższości zawodnika z Oświęcimia. Wielkie brawa należą się kadetom. Natalia Matusz zwyciężyła w wielkim finale stosując szeroki wachlarz kopnięć. Z kolei Marcel Brzeźniak determinacją i wolą walki wygrał swoją kategorię wagową. W finale pokonał reprezentanta Ukrainy.

- Jestem niezwykle zadowolony z formy zaprezentowanej przez wszystkich startujących zawodników. Realizują oni plan treningowy i to przynosi zamierzony efekt - podsumował sensei Mariusz Pawlus, trener oświęcimskich kick-boxerów.

Wyniki oświęcimian w mistrzostwach Europy:

Złoto - Dawid Pawlus (K-1, seniorzy do 81 kg)
Złoto - Łukasz Nowak (K-1, seniorzy do 71 kg)
Złoto - Cyprian Brzeźniak (K-1, seniorzy do 67 kg)
Złoto - Sebastian Głownia (kick-light, seniorzy do 84 kg)
Złoto - Marcel Brzeźniak (kick-light, kadeci do 42 kg)
Złoto - Natalia Matusz (kick-light, kadeci starsi do 50 kg)

Srebro - Dominik Matusz (K-1, juniorzy do 57 kg)

Brąz - Rafał Chrostek (kick-light, seniorzy do 57 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy