KICK-BOXING. Małopolskie mistrzostwa z oświęcimskim udziałem

16 kwietnia 2018 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy zdobyli w Sieprawiu cztery medale. Fot. zbiory klubu

Oświęcimscy kick-boxerzy zdobyli w Sieprawiu cztery medale. Fot. zbiory klubu

Siepraw gościł uczestników mistrzostw Małopolski w kick-boxingu formuły kick-light. Zawody zorganizowała Akademia Sztuk Walki Fighter Mogilany, a patronat nad imprezą objął Polski Związek Kick-Boxingu. Na starcie nie mogło oczywiście zabraknąć prowadzonych przez sensei Mariusza Pawlusa kick-boxerów z Oświęcimia.

Reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate z sekcją kick-boxingu wrócili do domu z czterema medalami. Na najwyższym stopniu podium stanął startujący w seniorskiej kategorii do 69 kg - Cyprian Brzeźniak. Tercet pozostałych sięgnął po srebro. Drugie miejsce zajęła Natalia Matusz (kadetki starsze do 50 kg), Marcel Brzeźniak (kadeci młodsi do 37 kg) i Sebastian Głownia (seniorzy do 84 kg)

- Po raz kolejny nasi zawodnicy nie zawiedli - cieszy się sensei Mariusz Pawlus, trener oświęcimskich kick-boxerów. - Najmniejszych szans swoi przeciwnikom nie dał Cyprian Brzeźniak, który dwie z trzech walk wygrał przed czasem. Sebastian Głownia dominował w eliminacjach, zaś w finale przegrał na punkty. Decyzja sędziów w tym przypadku nie była jednogłośna. Z kolei srebrne krążki naszych kadetów pozostawiają niedosyt. Natalia Matusz i Marcel Brzeźniak niestety przegrali w finałach. Jestem zadowolony z medalowego wyniku, ponieważ formuła kick- light nie jest priorytetowa w naszym klubie - podsumował Mariusz Pawlus.

Wyniki oświęcimian w mistrzostwach Małopolski:
Złoto - Cyprian Brzeźniak (seniorzy do 69 kg)

Srebro - Sebastian Głownia (seniorzy do 84 kg)
Srebro - Marcel Brzeźniak (kadeci młodsi do 37 kg)
Srebro - Sebastian Głownia (seniorzy do 84 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy