KICK-BOXING. Oświęcimianie w złocie

06 lutego 2019 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy przywieźli z Mikołowa trzy złote krążki. Fot. zbiory OKK

Oświęcimscy kick-boxerzy przywieźli z Mikołowa trzy złote krążki. Fot. zbiory OKK

Trzy razy na najwyższym stopniu podium stawali reprezentanci Oświęcimskiego Klubu Karate podczas międzynarodowych mistrzostw Polski formuły K-1 WKF. Podopieczni sensei Mariusza Pawlusa wygrali wszystko, co było do wygrania. Zawody odbyły się w śląskim Mikołowie.

- Jestem bardzo zadowolony z wyniku medalowego - cieszy się sensei Mariusz Pawlus, prezes i zarazem trener kick-boxingu w Oświęcimskim Klubie Karate. - Każdy z moich zawodników stanął na najwyższym podium. Czego zatem chcieć więcej? Nie ukrywam, że to bardzo utytułowani i doświadczeni zawodnicy zaangażowani w to co robią. Choć najtwardsza formuła kickboxingu K-1 jest nieprzewidywalna, to nasi zawodnicy tradycyjnie nie zawiedli - dodaje Mariusz Pawlus.

Bartosz Fryc i Cyprian Brzeźniak pewnie wygrywali swoje pojedynki na punkty lub przed czasem. Z kolei szesnastoletnia Dominika Chylińska - najmłodsza w swojej kategorii walcząca z pełnoletnimi zawodniczkami pewnie zwyciężyła na punkty.

- Jeszcze raz gratulacje dla moich zawodników. Komplet złotych medali drugi tydzień z rzędu (wcześniej zawodyw Rudniku - przyp. aut) umacnia mnie psychicznie w tym co robię i dodaje "sportowego kopa" - kończy sensei Mariusz Pawlus

Wyniki reprezentantów Oświęcimskiego Klubu Karate:
I miejsce - Dominika Chylińska (juniorki do 51 kg)
I miejsce - Cyprian Brzeźniak (seniorzy do 67 kg)
I miejsce - Bartosz Fryc (seniorzy do 75 kg)
Trener: sensei Mariusz Pawlus

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
..., 06.02.2019 12:49
Brawo Dominika brawo zawodnicy OKK