KICK-BOXING. Sebastian Głownia dwukrotnie na najwyższym podium

22 maja 2018 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy przywieźli z Mysłowic siedem medali. Fot. zbiory klubu

Oświęcimscy kick-boxerzy przywieźli z Mysłowic siedem medali. Fot. zbiory klubu

Cztery złote, dwa srebrne i jeden brązowy medal wywalczyli oświęcimianie w zawodach Śląskiej Ligi Kick-boxingu, które rozegrano w Mysłowicach. Znakomicie spisał się Sebastian Głownia. Ten zawodnik zwyciężył w dwóch kategoriach. Okazał się najlepszy w seniorskich zawodach formuły kick-light i light-contact.

Zawody na Śląsku zorganizowano pod patronatem Polskiego Związku Kick-boxingu. Prowadzeni przez sensei Mariusza Pawlusa oświęcimianie pokazali się z bardzo dobrej strony. Z ich postawy zadowolony był trener.

- To był rzeczywiście udany start - podkreśla sensei Mariusz Pawlus. - Duże brawa dla naszego najmłodszego zawodnika Marcela Brzeźniaka, który triumfował w grupie kadetów oraz Sebastiana Głowni startującego w dwóch formułach. Zresztą wszyscy zasłużyli na ciepłe słowa. Medalowy dorobek mówi sam za siebie - dodaje Mariusz Pawlus.

Wyniki reprezentantów Oświęcimskiego Klubu Karate w Mysłowicach:
Złoto - Sebastian Głownia (seniorzy do 84 kg kick-light)
Złoto - Sebastian Głownia (seniorzy do 84 kg light-contact)
Złoto - Cyprian Brzeźniak (seniorzy do 69 kg light-contact)
Złoto - Marcel Brzeźniak (kadeci do 37 kg kick-light)

Srebro - Dawid Pawlus (seniorzy do 79 kg kick-light)
Srebro - Łukasz Nowak (seniorzy do 74 kg kick-light)

Brąz - Mateusz Słota (seniorzy do 79 kg kick-lightodach)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy