KICK-BOXING. Świetny występ Bartosza Fryca podczas "Nocy Wojowników"

22 października 2018 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy pokazali się podczas "Nocy Wojowników" w Zawierciu. Fot. nadesłane/Adam Żyworonek

Oświęcimscy kick-boxerzy pokazali się podczas "Nocy Wojowników" w Zawierciu. Fot. nadesłane/Adam Żyworonek

Zawiercie gościło uczestników gali ASC "Noc Wojowników". Ta prestiżowa impreza została zorganizowana przez organizację All Styles Championship. Stała na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Zawody w Zawierciu prowadził Łukasz "Juras" Jurkowski.

Doskonały występ zaliczył Bartosz Fryc. Reprezentant Oświęcimskiego Klubu Karate wygrał przed czasem z Kamilem Kałużą z Krakowa. Z mniejszym szczęściem walczyli oświęcimscy juniorzy. Przegrali na punkty z doświadczonymi i utytułowanymi zawodnikami. Dominik Matusz z Michałem Gołębiowskim (mistrz Polski, wicemistrz świata), a Adam Dzięgiel z Michałem Smolcem.

- Jestem zadowolony z postawy moich zawodników podczas gali w Zawierciu - mówi trener kickboxerów z Oświęcimia, sensei Mariusz Pawlus. - Dominik Matusz nie był faworytem starcia z Michałem Gołębiowskim, ale takie walki też należy "brać". Wszystko po to, aby się rozwijać sportowo. Z kolei Adam Dzięgiel tym razem musiał uznać wyższość rywala z którym w przeszłości wygrywał. Bartosz Fryc najbardziej doświadczony z naszych zawodników pewnie kontrolował walkę od samego początku i kwestią czasu było jej zakończenie przed czasem - komentuje na gorąco Mariusz Pawlus.

Obecność czołowych zawodników z pewnością podniosła rangę gali w Zawierciu. Bartosz Fryc walczył w formule K-1, Dominik Matusz w low-kick, zaś Adam Dzięgiel w semi-knockdown karate.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy