KICK-BOXING. Wielka gala z oświęcimskim udziałem

02 marca 2020 Autor: png
Oświęcimscy kick-boxerzy pokazali się z bardzo dobrej strony podczas międzynarodowej zawodowej gali "Night Of Champion". Fot. zbiory OKK/nadesłane

Oświęcimscy kick-boxerzy pokazali się z bardzo dobrej strony podczas międzynarodowej zawodowej gali "Night Of Champion". Fot. zbiory OKK/nadesłane

Cyprian Brzeźniak i Dominik Matusz wzięli udział w międzynarodowej zawodowej gali kick- boxingu "Night Of Champion". Ta prestiżowa impreza odbyła się ostatniej soboty w Szczytnej. Z postawy swoich podopiecznych bardzo zadowolony był trener oświęcimskich kick-boxerów, sensei Mariusz Pawlus.

Cyprian Brzeźniak pokonał w pierwszej rundzie przez KO Kevina Kavanagha z Irlandii, zdobywając dzięki temu pas organizacji "Night Of Champions". Mniej szczęścia miał Dominik Matusz. Po emocjonującym pojedynku przegrał na punkty z Michałem Gołębiowskim.

Zorganizowana dla 1200 osób gala w Kotlinie Kłodzkiej była dużym wydarzeniem w regionie. Odbyła się przy współpracy z burmistrzem i starostą kłodzkim, a gościem specjalnym był Daniel Omielańczuk.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników - mówi sensei Mariusz Pawlus.

- Dominikowi Matuszowi nie udało się wygrać, ale pokazał się z dobrej strony. Zyskał niewątpliwie uznanie kibiców i ekspertów. Z kolei Cyprian Brzeźniak okazał się bardziej doświadczony od swojego przeciwnika z Irlandii, który nie wytrwał do końca pierwszej rundy. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie. Codzienne treningi, a także zimowy obóz w górach przyniosły wymierne efekty - podsumował Mariusz Pawlus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
..., 02.03.2020 12:14
brawo OKK