KICK-BOXING. Złoto, srebro i brąz dla oświęcimian

14 grudnia 2020 Autor: png
Młodzi oświęcimscy kick-boxerzy wrócili z młodzieżowych mistrzostw Polski w Kaliszu z kompletem medali. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Młodzi oświęcimscy kick-boxerzy wrócili z młodzieżowych mistrzostw Polski w Kaliszu z kompletem medali. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Kalisz gościł uczestników młodzieżowych mistrzostw Polski w kick-boxingu. O medale walczono w formule full contact. Do rywalizacji przystąpiły zawodniczki i zawodnicy między 18-24 rokiem życia.

Do Kalisza pojechała trzyosobowa reprezentacja Oświęcimskiego Klubu Karate z sekcją kick-boxingu. Po raz kolejny wszyscy wrócili do domu z medalami. Nic dziwnego, że trener sensei Mariusz Pawlus jest bardzo zadowolony ze startu swoich podopiecznych.

- Wszystkim należą się olbrzymie brawa - cieszy się Mariusz Pawlus. - Znakomicie spisała się Julka Ćwiękała, która przed czasem już w pierwszej rundzie zwyciężyła w półfinale. Z kolei w finale była zdecydowanie lepsza na punkty - dodaje trener Pawlus.

Po srebrny krążek sięgnęła Dominika Chylińska. Oświęcimska mistrzyni przegrała finałową walkę niejednogłośną decyzją sędziów z faworyzowaną kadrowiczką seniorek PZKB - Sylwią Lewandowską, reprezentującą KKS Sporty Walki Poznań.

- Srebro Dominiki ma swoją wartość. Nasza zawodniczka debiutowała w wyższej kategorii wiekowej. Kolekcję medalową uzupełnił brąz Kamila Sekuły. Świetnie wchodził on w turniej, wygrywając eliminacje. Niestety w półfinale przegrał na punkty - zakończył sensei Mariusz Pawlus.

Wyniki oświęcimian w młodzieżowych mistrzostwach Polski w kick-boxingu:
Złoto - Julia Ćwiękała (do 52 kg)
Srebro - Dominika Chylińska (do 48 kg)
Brąz - Kamil Sekuła (do 71 kg)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy