KOBIECY FUTBOL. Ekstraklasowy bramkarz na ławce Iskierek!

10 stycznia 2020 Autor: png
KOBIECY FUTBOL. Ekstraklasowy bramkarz na ławce Iskierek!
Wczorajszy trening z drugoligowym zespołem KKPN Iskry Brzezinka poprowadził bramkarz z ekstraklasowym stażem! To były golkiper Lecha Poznań, Zagłębia Lubin, Polonii Warszawa, Górnika Łęczna i Ruchu Chorzów. O kim mowa? Jakuba Juchę na ławce trenerskiej "Iskierek" zastąpi Robert Mioduszewski.

Z nowym szkoleniowcem wiążą w Brzezince olbrzymie nadzieje. Obejmuje on zespół, który po pierwszej rundzie rozgrywek drugiej ligi zajmuje siódme miejsce. KKPN Iskra jesienią zgromadziła jedenaście punktów. Czy pod wodzą Roberta Mioduszewskiego uda się uratować dla Brzezinki drugą ligę?

To będzie szalenie trudne zadanie do wykonania, bowiem z drugiej do trzeciej ligi spadnie aż osiem z jedenastu ekip. Mało tego! Trzeci zespół zagra baraż o utrzymanie. Tak więc, trzeba zostać wicemistrzem drugiej ligi, aby być pewnym utrzymania! Póki co, "Iskierki" do drugiej Prądniczanki Kraków tracą czternaście, a do trzeciego KSP Kielce trzynaście punktów.

To nie pierwsza przygoda Roberta Mioduszewskiego z klubem z ulicy Sportowej. W sezonie 2017/18 pracował on z bramkarkami "Iskierek" i pomagał w organizacji bloku defensywnego. Posiada on licencję UEFA "A" oraz UEFA "Goalkeeper A".

Robert Mioduszewski trenował bramkarzy Lecha Poznań, Ruchu Chorzów, Motoru Lublin, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Odry Opole, Floty Świnoujście, Dolcanu Ząbki i Soły Oświęcim. Pracował także z golkiperami polskiej reprezentacji do lat 19.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy