KOBIECY FUTBOL. Inauguracja bez punktów

24 sierpnia 2020 Autor: png
Pierwszych punktów w nowym sezonie Iskierki będą musiały poszukać w najbliższym, niedzielnym meczu z Iskrą Krzemień. Fot. Szymon Chabior

Pierwszych punktów w nowym sezonie Iskierki będą musiały poszukać w najbliższym, niedzielnym meczu z Iskrą Krzemień. Fot. Szymon Chabior

Porażką zakończył się pierwszy mecz trzecioligowych piłkarek KKPN Iskry Brzezinka w sezonie 2020/21. Podopieczne Roberta Mioduszewskiego przegrały na wyjeździe z beniaminkiem DAP Dębica 2:1.

Tak długiej przerwy w rodzimym futbolu kobiecym jeszcze nie było. Wszystko oczywiście za sprawą pandemii koronawirusa. Runda wiosenna została odwołana, a za ostateczne tabele rozgrywek 2019/20 uznano te po zakończeniu piłkarskiej jesieni.

Iskierki zostały zdegradowane z drugiej ligi, głównie dzięki reorganizacji systemu rozgrywek. Powstała nowa trzecia liga, która wystartowała w ostatni weekend. Inauguracja nie była udana dla drużyny z ulicy Sportowej. Iskra przegrała z beniaminkiem w Dębicy 2:1, a honorowego gola dla ekipy gości zdobyła Karolina Chrapkiewicz.

Pierwszym liderem w trzeciej lidze zostało krakowskie Podgórze, które rozgromiło u siebie Puszczę Niepołomice 5:1. Już za tydzień kolejna seria gier. Do Brzezinki zawita zespół Iskry Krzemień. To spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę. Początek wyznaczono na godz. 11.

DAP Dębica – KKPN ISKRA BRZEZINKA 2:1 (1:0)
Bramki: Marta Bielatowicz, Aleksandra Pleban – Karolina Chrapkiewicz.
KKPN ISKRA: Daniela Dziędziel – Patrycja Klęczar, Monika Kleczkowska, Angelika Górkiewicz, Weronika Błasiak, Anna Zając – Anna Kafel, Karolina Chrapkiewicz, Wiktoria Gzela, Karolina Kręcioch – Izabela Szymańska. Trener: Robert Mioduszewski.


Pozostałe wyniiki pierwszej kolejki w III lidze kobiecej:
Unia Lublin – Starówka Nowy Sącz 3:2
Podgórze Kraków – Puszcza Niepołomice 5:1
Izolator Boguchwała – Tarnovia II Tarnów 3:3
Hetmanki Włoszczowa – Dąb Zabierzów Bocheński (przełożony na 31 października)
Iskra Krzemień – Naprzód Sobolów (przełożony na 8 listopada)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy