KOBIECY FUTBOL. Iskierki nie zwalniają tempa

02 października 2018 Autor: png
Iskierki zajmują drugie miejsce w trzecioligowej tabeli i tylko gorszym bilansem bramkowym ustępują ekipie Football Success Academy Kraków. Fot. Szymon Chabior

Iskierki zajmują drugie miejsce w trzecioligowej tabeli i tylko gorszym bilansem bramkowym ustępują ekipie Football Success Academy Kraków. Fot. Szymon Chabior

Znakomicie w trzecioligowych rozgrywkach radzą sobie piłkarki Iskry Brzezinka. Podopieczne Jakuba Juchy ciągle zachowują miano niepokonanych. W ostatniej kolejce Iskierki nie miały najmniejszych problemów z ograniem na wyjeździe Górnika z Wieliczki.

Iskra pokonała na wyjeździe Górnika 4:0. Punktów nie zgubił też główny konkurent do drugoligowego awansu. Football Success Academy Kraków zapisał na swoim koncie komplet "oczek" po spotkaniu z Olimpią Osieczany (3:0).

Po sześciu seriach gier krakowianki i drużyna z Brzezinki otwierają tabelę. Te ekipy zgromadziły po 16 punktów i o jeden wyprzedzają Pogorzankę Pogorzyce. Wszystko wskazuje na to, że ten właśnie tercet rozstrzygnie między sobą losy jesiennego mistrzostwa.

W najbliższej kolejce Iskra zagra na swoim stadionie z drugim zespołem z Bukowiny Tatrzańskiej. Rysy II przyjadą na obiekt przy ulicy Sportowej w najbliższą sobotę. Początek meczu zaplanowano na godz. 11. Lider - Football Success Academy Kraków zagra w Skawinie z Piastem.

Wyniki VI kolejki w trzeciej lidze kobiet:
Górnik Wieliczka - KPPN ISKRA BRZEZINKA 0:4
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Prądniczanka II Kraków 6:1
Puszcza Niepołomice - Pogorzanka Pogorzyce 0:2
Tuchovia Tuchów - Podgórze Kraków 0:7
Bronowianka Kraków - Piast Skawina 3:1
Football Success Academy Kraków - Olimpia Osieczany 3:0

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy