KOBIECY FUTBOL. Iskierki powalczą o halowe mistrzostwo Małopolski

12 grudnia 2018 Autor: png
Seniorski zespół KKPN Iskry Brzezinka w halowych eliminacjach mistrzostw Małopolski trafił na Victorię Gaj, Starówkę Nowy Sącz i krakowską Wandę. Fot. Szymon Chabior

Seniorski zespół KKPN Iskry Brzezinka w halowych eliminacjach mistrzostw Małopolski trafił na Victorię Gaj, Starówkę Nowy Sącz i krakowską Wandę. Fot. Szymon Chabior

KKPN Iskra Brzezinka zgłosiła aż pięć swoich drużyn do eliminacji halowych mistrzostw Małopolski w futbolu kobiecym. Iskierki powalczą w kategoriach seniorek, juniorek starszych, trampkarek, młodziczek i orliczek. W siedzibie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano i dokonano podziału na poszczególne grupy.

Podopieczne Jakuba Juchy trafiły do grupy A razem z Victorią Gaj, Starówką Nowy Sącz i Wandą Kraków. Właśnie ten ostatni zespół jest głównym faworytem. Piłkarki Wandy występują w pierwszej lidze, a więc są dwie klasy wyżej notowane od zespołu z Brzezinki. Turniej finałowy odbędzie się w Krakowie 2 i 3 lutego. Awansują zwycięzcy grup eliminacyjnych oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc.

W kategorii juniorek starszych w eliminacjach premiowane będą zwycięzcy grup oraz dwie najlepsze ekipy z drugich miejsc. Iskra Brzezinka zmierzy się z Uranem Łukowica, Wisłą Brzeźnica i FSA Kraków. Finały planowane są na 9 i 10 lutego przyszłego roku. W rywalizacji trampkarek do finałów awansują po dwa najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych oraz najlepszy z trzecich miejsc. Iskierki zagrają ze Starówką Nowy Sącz, Wisłą Brzeźnica oraz Piastem Skawina.

Wśród młodziczek (finały 9 i 10 marca) awansują zwycięzcy grup eliminacyjnych oraz dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc. KKPN Iskra zagra z Jedynką Krzeszowice, Starówką Nowy Sącz, Wisłą Brzeźnica i Prądniczanką Kraków. Z kolei wśród orliczek (finały 2 i 3 marca) eliminacyjnymi rywalkami Iskierek będą ekipy Piasta Skawina, Rys Bukowina Tatrzańska, AZS UJ Kraków i Wisły Brzeźnica. Do finałów awansują dwa najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych oraz najlepszy z trzecich miejsc.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy