KOBIECY FUTBOL. Iskierki powalczą pod Wawelem i w Rzeszowie

01 lutego 2019 Autor: png
Seniorski zespół KKPN Iskry będzie w sobotę walczył w halowych mistrzostwach Małopolski kobiet w futsalu. Fot. Szymon Chabior

Seniorski zespół KKPN Iskry będzie w sobotę walczył w halowych mistrzostwach Małopolski kobiet w futsalu. Fot. Szymon Chabior

Już jutro w krakowskiej hali ComCom Zone rozegrane zostaną halowe finały Małopolski drużyn kobiecych. Seniorki KKPN Iskry Brzezinka zapewniły sobie udział w tym turnieju po wyjazdowej wygranej ze Starówką Nowy Sącz 2:0. Z kolei młodziczki klubu z Brzezinki wystartują w sobotę w kwalifikacjach mistrzostw Małopolski, a dzień później w Rzeszowie w turnieju "Resovia Woman Cup".

Tymczasem juniorski zespół kobiecy (rocznik 2000-04) Iskry Brzezinka ma za sobą turniej eliminacyjny do wojewódzkich mistrzostw w futsalu. Początkowo rywalkami Iskierek miały być drużyny Wisły Brzeźnica, Uranu Łukowica i FSA Kraków. Ostatecznie krakowianki zrezygnowały z udziału w tych zawodach.

Iskierki zostały sklasyfikowane na drugiej pozycji. Wszystko za sprawą porażki w pierwszym meczu z Uranem Łukowica. Spotkanie w którym rywalki długo prowadziły 1:0 mogło się podobać. W samej końcówce Iskra postawiła wszystko na jedną kartę i musiała się "odkryć". W ostatnich dwóch minutach przeciwniczki zdobyły aż trzy gole i wygrały 4:0.

W drugim pojedynku juniorki starsze Iskry pokonały Wisłę Brzeźnica 2:0, po dwóch trafieniach Karoliny Chrapkiewicz. Drużyna z Brzezinki występowała w składzie: Weronika Błasiak, Karolina Chrapkiewicz, Wiktoria Gzela, Izabela Szymańska, Anna Jarnot, Julia Hamik i Kamila Dziwak.

Jeśli chodzi o młodziczki Iskry (rocznik 2006-08) to drużyna z Brzezinki zawalczy jutro (sobota) o awans do finałów Małopolski w futsalu. Ich rywalkami w grupie C będą zespoły UKS-u Jedynki Krzeszowice, Starówki Nowy Sącz, Wisły Brzeźnica i krakowskiej Prądniczanki. Do ścisłego finału (9-10 marca) awansują zwycięzcy grup eliminacyjnych oraz dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy