KOBIECY FUTBOL. Iskierki w środku stawki

04 grudnia 2020 Autor: png

"Iskierki" z Brzezinki przystąpią do rundy rewanżowej z ósmego miejsca w trzecioligowej tabeli. Fot. Szymon Chabior

"Iskierki" z Brzezinki przystąpią do rundy rewanżowej z ósmego miejsca w trzecioligowej tabeli. Fot. Szymon Chabior

Blisko środka trzecioligowej tabeli zakończyły rundę jesienną piłkarki KKPN Iskry Brzezinka. Drużyna z ulicy Sportowej z jedenastu gier wygrała cztery. Dwa mecze kończyły się remisami, a pięciokrotnie podopieczne Roberta Mioduszewskiego musiały uznać wyższość rywalek.

Dużo lepsza w wykonaniu "Iskierek" była druga część rundy jesiennej. Zespół regularnie punktował i z dolnych rejonów przebił się do środka tabeli. W efekcie na półmetku KKPN Iskra zajmuje ósme miejsce w gronie dwunastu drużyn.

W ostatnim spotkaniu z Hetmankami (5:0 dla Iskry) dwa gole dla zespołu gospodarzy zdobyła Wiktoria Gzela (7 min, 50 min). Do bramki rywalek trafiły także Monika Kleczkowska (15 min), Izabela Szymańska (60 min) i Anna Zając (75 min).

Na półmetku rozgrywek zdecydowanie prowadzi ekipa krakowskiego Podgórza. Druga jest Unia Lublin, która ma do rozegrania jeszcze zaległy mecz. Spotkanie lublinianek z Dębem Zabierzów Bocheński zostało przełożone na 28 marca. Ostatnie miejsce "na pudle" po pierwszej rundzie zajmuje Naprzód Sobolów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy