KOBIECY FUTBOL. Iskierki z nowym trenerem

18 lipca 2018 Autor: png
KOBIECY FUTBOL. Iskierki z nowym trenerem
Znamy nazwisko nowego szkoleniowca trzecioligowych piłkarek z Brzezinki. Krystiana Paszka, który zrezygnował z dalszego prowadzenia zespołu zastąpi Jakub Jucha. Ten trener pracował wcześniej w Zniczu Jankowice, Sokole Wola, UKS SPS Wola. Na boisku w roli zawodnika bronił barw Sokoła Wola, Podbeskidzia Bielsko-Biała i oświęcimskiej Soły.

W sezonie 2018/19 Iskierki będą występowały pod nowym szyldem. Po pięciu latach działalności z piłkarskiej mapy znika kobieca drużyna LKS-u Iskry Brzezinka. Zastąpi ją Kobiecy Klub Piłki Nożnej Iskra Brzezinka. Wszystkie formalności zostały juz dopięte na ostatni guzik. Teraz trzeba tylko czekać na inaugurację rozgrywek.

Prezesem KKPN Iskry Brzezinka został wybrany Łukasz Mędrysa. Dotychczasowy trener Krystian Paszek jest klubowym skarbnikiem, a Marcin Kała sekretarzem. Na członków zarządu powołano Macieja Biesika i Sebastiana Walaska. Rolę gospodarza klubu pełni Adam Biesik, który zastąpił Jadwigę i Kazimierza Rydzoniów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy