KOBIECY FUTBOL. Iskierki zagrały na szóstkę!

01 września 2020 Autor: png
Iskierki z Brzezinki wywalczyły pierwszy komplet punktów pod wodzą Roberta Mioduszewskiego. Fot. Szymon Chabior

Iskierki z Brzezinki wywalczyły pierwszy komplet punktów pod wodzą Roberta Mioduszewskiego. Fot. Szymon Chabior

Strzelecki trening urządziły sobie trzecioligowe piłkarki Iskry Brzezinka w pierwszym w tym sezonie meczu przed własną publicznością. Podopieczne Roberta Mioduszewskiego rozbiły na stadionie przy ulicy Sportowej beniaminka - Iskrę Krzemień 6:1.

Już w pierwszej połowie "Iskierki" zdominowały rywalki. Efektem były trzy trafienia. Na listę strzelców dwukrotnie wpisała się Monika Gacek, a jednego gola dorzuciła Kinga Kołek. Przyjezdne odpowiedziały tylko za sprawą Małgorzaty Krajewskiej.

Po zmianie stron zespół z Brzezinki posiadał całkowitą kontrolę zarówno nad wynikiem, jak i wydarzeniami na boisku. W drugiej połowie dwukrotnie do siatki beniaminka trafiła Wiktoria Gzela, a końcowy wynik ustaliła Patrycja Klęczar. W efekcie KKPN Iskra Brzezinka wygrała ze swoją imienniczką z Krzemienia 6:1.

Po trzech kolejkach trzeciej ligi (grupa IV) Iskierki zajmują szóste miejsce z dorobkiem trzech "oczek". Komplet punktów w dwóch pierwszych seriach wywalczyły ekipy Unii Lublin i krakowskiego Podgórza. Tabelę z zerowym dorobkiem zamyka Naprzód Sobolów, Iskra Krzemień i Hetmanki Włoszczowa.

Tymczasem już w najbliższą sobotę Iskrę Brzezinka czeka prawdziwy sprawdzian możliwości, czyli wyjazdowe starcie z Podgórzem. Krakowianki wygrały dwa dotychczasowe spotkania. Po inauguracyjnym zwycięstwie u siebie nad Puszczą Niepołomice 5:1, pokonały na wyjeździe z Naprzodem Sobolów 2:0.

Zestaw par trzeciej kolejki w III lidze kobiet:
Tarnovia II Tarnów - Puszcza Niepołomice (sobota, godz. 13)
Podgórze Kraków - KKPN ISKRA BRZEZINKA (sobota, godz. 14)
Iskra Krzemień - Dąb Zabierzów Bocheński (sobota, godz. 17)
Hetmanki Włoszczowa - Starówka Nowy Sącz (niedziela, godz. 15)
DAP Dębica - Unia Lublin (niedziela, godz. 17)
Izolator Boguchwała - Naprzód Sobolów (niedziela, godz. 17)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy