KOBIECY FUTBOL. Kapitalna jesień w wykonaniu Iskierek!

07 listopada 2018 Autor: png
12 listopada na orliku w Brzezince zostanie rozegrany okazjonalny turniej dla dziewcząt 13-letnich i młodszych.

12 listopada na orliku w Brzezince zostanie rozegrany okazjonalny turniej dla dziewcząt 13-letnich i młodszych.

Dziesięć zwycięstw i zaledwie jeden remis - tak znakomitym bilansem w rundzie jesiennej mogą się pochwalić trzecioligowe futbolistki KKPN Iskry Brzezinka. Rywalkom pozostały wprawdzie jeszcze spotkania zaległe, ale mistrzostwa półmetka nikt podopiecznym Jakuba Juchy już nie odbierze. Oby podobnie było na wiosnę i upragniony awans do drugiej ligi stał się faktem...

Iskierki wygrały dziesięć gier i tylko raz dzieliły się punktami. Tak było w zremisowanym na własnym stadionie meczu z Football Success Academy Kraków 1:1. Ta właśnie ekipa zajmuje drugie miejsce ze stratą pięciu punktów do liderek. Krakowianki rozegrały jednak o jeden mecz mniej. Zaległości nadrobią już 11 listopada. Wówczas w Skawinie zmierzą się z miejscowym Piastem.

Wiele wskazuje na to, że właśnie KKPN Iskra Brzezinka i Football Success Academy Kraków będą do końca walczyły o drugoligową promocję. W korzystniejszej sytuacji przed rewanżami będą Iskierki, ale trzeba pamiętać, że na wiosnę czeka ich wyjazdowa konfrontacja z najgroźniejszymi rywalkami.

W ostatniej kolejce drużyna Jakuba Juchy wygrała na stadionie Orła w Balinie z Pogorzanką Pogorzyce 3:1. Z kolei Football Success Academy Kraków sięgnął po trzy punkty w Niepołomicach, gdzie ograł miejscową Puszczę 2:1.

Tymczasem Dziewczęca Akademia Futbolu działająca przy Iskrze Brzezinka jest organizatorem piłkarskiego turnieju dziewcząt z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na orliku w Brzezince przy ulicy Sportowej odbędą się mecze dla drużyn 13-letnich i młodszych. Turniej zostanie rozegrany 12 listopada, a jego początek zaplanowano na godz. 10. Można jeszcze zgłaszać zespoły do tych zawodów!

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Zdziwiony, 09.11.2018 17:55
Jak w podpisie. Mam nadzieję że komentarz z podpisem "z gminy" jest napisany z sarkazmem. Chyba ze Kobiecy Klub z Brzezinki miał zanotować skok cywilizacyjny po odmowie przez jeszcze urzędującego Wójta Gminy Oświęcim udzielenia Patronatu Honorowego. Moim zdaniem sukcesy Iskierek to dowód na to jakim charakterem wykazały się zawodniczki i ile potu wylały na treningach. Tyle w temacie. Dziękuję dobranoc.
Anonim, 09.11.2018 14:18
Prosze Cie... chyba nie jestes swiadom tego co piszesz :-)
Z GMINY, 08.11.2018 21:29
Sukcesy Iskierek, to kolejny dowód, że w czasach Alberta Bartosza Gmina Oświęcim przeżyła sokok cywilizacyjny.