KOBIECY FUTBOL. Komplet inauguracyjnych punktów dla Iskierek

27 sierpnia 2018 Autor: png
KOBIECY FUTBOL. Komplet inauguracyjnych punktów dla Iskierek
Pod wodzą nowego szkoleniowca sezon 2018-19 w trzecioligowych rozgrywkach otworzyły piłkarki KKPN Iskry Brzezinka. Zarówno dla trenera - Jakuba Juchy, jak i całego zespołu to był udany debiut. Na stadionie przy ulicy Sportowej Iskierki pokonały rezerwy krakowskiej Prądniczanki 2:1.

Drużyna z Krakowa przyjechała do Brzezinki wzmocniona zawodniczkami pierwszej drużyny, która w ostatni weekend pauzowała. Jak się można było spodziewać wysoko zawiesiła poprzeczkę miejscowej ekipie. Podopieczne Jakuba Juchy sprostały jednak zadaniu i odniosły cenne zwycięstwo. Pokonały rywalki 2:1, po dwóch celnych trafieniach Karoliny Chrapkiewicz.

Kolejnym przeciwnikiem Iskierek będzie Puszcza. To spotkanie rozegrane zostanie w Niepołomicach 1 września. Początek wyznaczono na godz. 16. W pierwszym meczu Puszcza zremisowała z Górnikiem w Wieliczce 2:2. Z kolei pierwszym liderem trzeciej ligi zostały futbolistki Bronowianki Kraków, które w astronomicznych rozmiarach pokonały Rysy II Bukowinę Tatrzańską aż 18:2!

KKPN ISKRA Brzezinka - PRĄDNICZANKA II Kraków 2:1
Bramki dla Iskry: Karolina Chrapkiewicz (dwie).
KKPN ISKRA: Dziędziel - Jarnot, Hamik, Kleczkowska, Markiewicz - Gacek, Gzela, Zając, Błasiak - Klęczar, Chrapkiewicz oraz Szklarczyk, Barzycka, Mus. Trener: Jakub Jucha.

W pozostałych meczach pierwszej kolejki III ligi kobiet:
Bronowianka Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska 18:2
Football Success Academy Kraków - Tuchovia Tuchów 5:0
Górnik Wieliczka - Puszcza Niepołomice 2:2
Olimpia Osieczany - Pogorzanka Pogorzyce 3:6
Piast Skawina - Podgórze Kraków 5:4

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy