KOBIECY FUTBOL. Pięć sprawdzianów Iskierek

15 lipca 2019 Autor: png
Pierwszym rywalem Iskierek w okresie przygotowawczym będzie Ladys Białka. Fot. Szymon Chabior

Pierwszym rywalem Iskierek w okresie przygotowawczym będzie Ladys Białka. Fot. Szymon Chabior

W tym tygodniu przygotowania do rundy jesiennej w drugiej lidze rozpoczną piłkarki KKPN Iskry Brzezinka. Podopieczne Jakuba Juchy ciągle czekają na oficjalny kalendarz gier o punkty i przydział do jednej z grup drugiej ligi.

Wiadomo, że w planie mają pięć gier kontrolnych. Pierwszy sparing juz w najbliższą niedzielę. Rywalkami Iskierek będzie zespół Ladys Białka. 1 sierpnia zespół drugoligowego beniaminka zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała.

- 4 sierpnia zagramy z Pogorzanką Pogorzyce, a tydzień później z Goczałkowicami. Próbą generalną przed pierwszym meczem o ligowe punkty będzie sprawdzian z trampkarzami starszymi Sokoła Wola. To spotkanie odbędzie się 18 sierpnia - wyjaśnia trener KKPN Iskry Brzezinka, Jakub Jucha.

Póki co, żadna z zawodniczek nie zgłosiła chęci opuszczenia zespołu. Kadra z poprzedniego sezonu pozostaje do dyspozycji Jakuba Juchy. Być może do drużyny beniaminka dołączą też nowe zawodniczki. - Sprawdzimy trzy, cztery piłkarki pod kątem ewentualnej przydatności do zespołu. Najlepiej aby doświadczoną zawodniczką wzmocnić każdą z formacji - zakończył trener Iskierek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Czytelnik, 20.07.2019 18:29
Halo halo ktoś tu mieszka? Dzisiaj mamy 20 lipiec i żadnej nowej wiadomości, stronę prowadzi jakiś fan sportu? Bo przeważnie tylko to jest na tej stronie. Polecam podpatrzeć stronę wadowic tam nawet w niedzielę są aktualne wiadomości

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74