KOBIECY FUTBOL. Piłka na środek! Zaczynamy!

22 sierpnia 2018 Autor: png
Iskierki rozpoczynają sezon od meczu na swoim stadionie z drugim zespołem Prądniczanki. Fot. Szymon Chabior

Iskierki rozpoczynają sezon od meczu na swoim stadionie z drugim zespołem Prądniczanki. Fot. Szymon Chabior

Już w najbliższy weekend rozpoczną się nowe rozgrywki w trzeciej lidze kobiecej. Dla futbolistek Iskry będzie to trzeci sezon na tym szczeblu, ale pierwszy pod wodzą nowego szkoleniowca. Przypomnijmy, iż Krystiana Paszka zastąpił Jakub Jucha. Czy poprowadzi on zespół do upragnionego awansu?

"Iskierki" rozpoczną sezon 2018/19 meczem na swoim stadionie z rezerwami Prądniczanki. Właśnie pierwszy zespół tego klubu zamknął w poprzednich rozgrywkach Iskrze drogę do drugiej ligi. Krakowska Prądniczanka wygrywała mecz za meczem i była nie do zatrzymania.

Z kolei w pierwszym sezonie po spadku z drugiej ligi ekipa z ulicy Sportowej przegrała drugoligową promocję dosłownie na samym finiszu. Minimalnie lepsza okazała się Trójka Staszówka-Jelna. Może więc do trzech razy sztuka?

W najbliższą sobotę (godz. 11) podopieczne Jakuba Juchy zmierzą się na swoim stadionie z rezerwami krakowskiej Prądniczanki. Na pierwszy wyjazd pojadą do Niepołomic, gdzie zagrają z miejscową Puszczą.

W pierwszej rundzie zagrają sześć spotkań na swoim stadionie i pięć na wyjazdach. W Brzezince gościć będą jeszcze Tuchovię Tuchów, Football Success Academy Kraków, Victorię Gaj, Olimpię Osieczany i Podgórze Kraków. Oprócz wizyty w Niepołomicach, Iskierki zmierzą się na wyjeździe z Bronowianką Kraków, Górnikiem Wieliczka, Piastem Skawina oraz Pogorzanką Pogorzyce.

Zestaw par I kolejki w trzeciej lidze kobiecej:
KKPN ISKRA BRZEZINKA - Prądniczanka II Kraków (sobota, godz. 11)
Piast Skawina - Podgórze Kraków (niedziela, godz. 10)
Olimpia Osieczany - Pogorzanka Pogorzyce (niedziela, godz. 11)
Bronowianka Kraków - Victoria Gaj (niedziela, godz. 12)
Górnik Wieliczka - Puszcza Niepołomice (niedziela, godz. 13)
Football Success Academy Kraków - Tuchovia Tuchów (niedziela, godz. 16)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy