KOBIECY FUTBOL. Przekonujące zwycięstwo Iskierek, ale mecze prawdy dopiero przed nimi

16 kwietnia 2019 Autor: png
Iskierki łatwo wygrały w Tuchowie, a po wielkanocnych świętach czekają ich mecze o wszystko z Bronowianką u siebie i Football Success Academy Kraków na wyjeździe. Fot. Szymon Chabior

Iskierki łatwo wygrały w Tuchowie, a po wielkanocnych świętach czekają ich mecze o wszystko z Bronowianką u siebie i Football Success Academy Kraków na wyjeździe. Fot. Szymon Chabior

Planowe trzy punkty wywalczyły piłkarki KKPN Iskry Brzezinka w ostatniej serii trzecioligowych rozgrywek. Podopieczne Jakuba Juchy wygrały w Tuchowie z miejscową Tuchovią 3:0. Teraz przed Iskierkami mecze, które rozstrzygną o losach mistrzostwa i awansu.

W Tuchowie dziewczęta z Brzezinki nie miały większych problemów z zaksięgowaniem kompletu punktów. Do przerwy prowadziły 1:0, a po zmianie stron dorzuciły dwa kolejne trafienia. Dwukrotnie na listę strzelców wpisała się Anna Zając, a jednego gola dorzuciła Karolina Chrapkiewicz.

W ścisłym czubie tabeli trzeciej ligi małopolskiej kobiet nic się nie zmieniło. Zwycięstwo odnotował też główny konkurent Iskry do awansu, czyli Football Success Academy Kraków. "Akademiczki" pokonały na wyjeździe rezerwy Rys z Bukowiny Tatrzańskiej 5:2.

Po XIV seriach gier w tabeli prowadzi duet - Football Success Academy Kraków i KKPN Iskra Brzezinka. Te zespoły zgromadziły po 38 punktów i mają juz o jedenaście więcej od krakowskich ekip - Podgórza i Bronowianki.

Właśnie Bronowianka będzie najbliższym rywalem Iskierek. To spotkanie rozegrane zostanie 28 kwietnia (początek o godz. 16) na stadionie przy ulicy Sportowej w Brzezince. Tydzień później prawdziwy hit sezonu, czyli starcie Football Success Academy z Iskrą w Krakowie. Trzymajmy kciuki za dziewczęta z Brzezinki!

Wyniki XIV kolejki trzeciej ligi kobiet:
Tuchovia Tuchów - KKPN ISKRA BRZEZINKA 0:3
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Football Success Academy Kraków 2:5
Bronowianka Kraków - Górnik Wieliczka 1:4
Puszcza Niepołomice - Olimpia Osieczany 4:1
Pogorzanka Pogorzyce - Podgórze Kraków 1:1
Prądniczanka II Kraków - Piast Skawina 3:0 (walkower, Piast nie przyjechał do Krakowa)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy