KOBIECY FUTBOL. Remis na szczycie, czyli lekki niedosyt

26 września 2018 Autor: png
W meczu na szczycie trzeciej ligi Iskierki podzieliły się punktami z krakowskimi "Akademiczkami". Fot. Szymon Chabior

W meczu na szczycie trzeciej ligi Iskierki podzieliły się punktami z krakowskimi "Akademiczkami". Fot. Szymon Chabior

Za nami prawdziwy hit na trzecioligowym szczycie kobiecych rozgrywek. W Brzezince miejscowa Iskra podejmowała Football Success Academy Kraków. Te dwie drużyny jako jedyne przed szlagierem nie straciły nawet punktu i otwierały tabelę. Zapowiadały się prawdziwe emocje. Ci, którzy wybrali się na stadion przy ulicy Sportowej nie mogli narzekać na brak wrażeń...

Jako pierwsze po stałym fragmencie gry "ukłuły" Iskierki. W 30 minucie z kornera dośrodkowała Wiktoria Gzela, a piłkę głową do siatki posłała Angelika Górkiewicz. Na początku drugiej połowy mogło być 2:0, ale futbolówka po uderzeniu Karoliny Chrapkiewicz trafiła tylko w słupek.

Wydawało się, że podopieczne Jakuba Juchy dowiozą skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka. Nic z tego. Na krótko przed końcem (88 min) "Akademiczki" zdobyły gola na wagę cennego remisu. Po strzale Weroniki Janusik piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i znalazła się za plecami bramkarki Iskry. Kolejnym rywalem drużyny z Brzezinki będzie na wyjeździe Górnik Wieliczka.

W innych meczach V kolejki trzeciej ligi kobiet:
Górnik Wieliczka - Rysy II Bukowina Tatrzańska 2:1
Olimpia Osieczany - Bronowianka Kraków 1:7
Piast Skawina - Tuchovia Tuchów 2:3
Podgórze Kraków - Puszcza Niepołomice 2:2
Pogorzanka Pogorzyce - Prądniczanka II Kraków 2:1

KKPN ISKRA Brzezinka - FOOTBALL SUCCESS ACADEMY Kraków 1:1 (1:0)
Bramki: Górkiewicz 30 - Janusik 88.
ISKRA: Dziędziel - Jarnot, Hamik, Kleczkowska, Markiewicz - Gzela, Górkiewicz (70. Bogacka), Zając (55. Szklarczyk), Gacek - Chrapkiewicz, Błasiak.
FSA KRAKÓW: Janusik - Janik (60. Kierzkowska), Duszyk, Adamczyk, Malada - Kalisz, Matuszczyk, Mucha, Porada (70. Stefańska) - Stadnik, Talaga (50. Syrek).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy