KOBIECY FUTBOL. Trzeci mecz bez wygranej

07 maja 2018 Autor: png
Wszystko wskazuje na to, że Iskierkom z Brzezinki pozostaje walka o wicemistrzostwo trzeciej ligi. Fot. Szymon Chabior

Wszystko wskazuje na to, że Iskierkom z Brzezinki pozostaje walka o wicemistrzostwo trzeciej ligi. Fot. Szymon Chabior

Rozstrzygają się powoli losy drugoligowego awansu w kobiecej trzeciej lidze. Wszystkie atuty ma w ręku krakowska Prądniczanka, która bardzo poważnie uciekła drugiej w tabeli Iskrze Brzezinka. Podopieczne Krystiana Paszka mają już dziewięć punktów mniej od krakowianek i jedno spotkanie rozegrane więcej. Te cyfry mówią praktycznie wszystko...

Iskierki zanotowały niestety trzeci mecz bez zwycięstwa. Po porażce na stadionie przy ulicy Sportowej w Brzezince z Prądniczanką 0:2, zremisowały na wyjeździe z Podgórzem Kraków 1:1. W ostatnim swoim występie znowu podzieliły się punktami. Iskra podejmowała Piastunki ze Skawiny i spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym 2:2.

Do zakończenia rozgrywek pozostało sześć kolejek, ale przed Iskrą już tylko pięć gier. W XX serii ekipa z Brzezinki bowiem pauzuje. Do zdobycia jest zatem 15 punktów. To sprawia, że Prądniczance do pełni szczęścia wystarczą dwa zwycięstwa w sześciu meczach. W Krakowie mogą powoli mrozić szampany.

W najbliższej kolejce (13 maja) Iskra zagra na wyjeździe z Olimpią Osieczany. Jesienią rozbiła ten zespół na swoim terenie aż 4:0 i teraz również będzie zdecydowanym faworytem. Później Iskierki zmierzą się jeszcze z LKS Szaflary (u siebie), Progresem Kraków (wyjazd), Victorią Gaj (u siebie) i na zakończenie sezonu z Tuchovią Tuchów (wyjazd).

Wyniki XVI kolejki w trzeciej lidze kobiecej:
ISKRA BRZEZINKA - Piast Skawina 2:2
Progres Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska 6:0
Tuchovia Tuchów - Puszcza Niepołomice 1:1
Victoria Gaj - Prądniczanka Kraków 0:8
LKS Szaflary - Olimpia Osieczany 0:2
Pauzowało: Podgórze Kraków

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy