KOBIECY FUTBOL. Udana inauguracja Iskierek z pożegnaniem gospodarzy w tle

12 kwietnia 2018 Autor: png
Piłkarski zespół Iskierek inauguracyjne zwycięstwo dedykował odchodzącym na emeryturę gospodarzom. Fot. www.facebook.com/IskraBrzezinka

Piłkarski zespół Iskierek inauguracyjne zwycięstwo dedykował odchodzącym na emeryturę gospodarzom. Fot. www.facebook.com/IskraBrzezinka

Od wygranej na swoim terenie rundę rewanżową w trzecioligowych rozgrywkach rozpoczęły piłkarki Iskry Brzezinka. Na stadion przy ulicy Sportowej przyjechały wzmocnione zawodniczkami pierwszej drużyny rezerwy klubu z Bukowiny Tatrzańskiej. Iskra pokonała Rysy II 3:1, a zwycięstwo dedykowała odchodzącym na zasłużoną emeryturę klubowym gospodarzom - Jadwidze i Kazimierzowi Rydzoniom.

Po 20 latach pracy dla klubu z Brzezinki na emeryturę przeszli Jadwiga i Kazimierz Rydzoniowie, którym drużyna Iskierek gorąco podziękowała i wręczyła okazjonalną koszulkę. Ich miejsce zajmie i rolę gospodarza klubu będzie teraz pełnił człowiek od zawsze związany z Iskrą - Adam Biesik.

Przy okazji klubowych roszad wszyscy byli w doskonałych humorach, bo Iskierki pokonały Rysy II Bukowinę Tatrzańską 3:1. Dwukrotnie do siatki rywalek trafiła Monika Kleczkowska, a jednego gola dorzuciła Emilia Mus. Wyjściowy skład Iskry w tym pojedynku prezentował się następująco: Daniela Dziędziel - Julia Hamik, Monika Kleczkowska, Patrycja Klęczar - Klaudia Barzycka, Paulina Graca, Angelika Górkiewicz, Wiktoria Gzela, Anna Zając - Weronika Błasiak, Kamila Dziwak.

Kolejnym rywalem trzecioligowego wicelidera będzie Puszcza Niepołomice. To spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę w Ochmanowie. Początek o godz. 11. Po jedenastu seriach gier Iskra Brzezinka traci pięć punktów do prowadzącej Prądniczanki. Liderki z Krakowa w sobotę (godz. 11) będą podejmowały LKS Szaflary.

Przypomnijmy, iż w trakcie przerwy zimowej do zespołu prowadzonego przez Krystiana Paszka dołączyły trzy nowe piłkarki. Mowa o Magdalenie Kubas, Magdalenie Głowiczce i Emilii Mus. Ta pierwsza trafiła do Brzezinki z gromieckiego Nadwiślanina na zasadzie definitywnego transferu. Dwie pozostałe wzmocniły Iskrę jako wolne zawodniczki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Iskra, 12.04.2018 12:29
Dziękujęmy pani Jadziu i panie Kazimierzu. Powodzenia panie Adamie