KOBIECY FUTBOL. W nowy sezon pod nowym szyldem

31 lipca 2018 Autor: png
Iskierki rozpoczną nowy sezon meczem na swoim obiekcie z Prądniczanką II Kraków. Fot. Szymon Chabior

Iskierki rozpoczną nowy sezon meczem na swoim obiekcie z Prądniczanką II Kraków. Fot. Szymon Chabior

Znamy jesienne terminy ligowe Iskierek z Brzezinki. W tym zespole sporo zmian. Drużyna dziewcząt w sezonie 2018/19 będzie już występowała pod nowym szyldem. Po pięciu latach znika LKS Iskra Brzezinka. Zastąpi ją Kobiecy Klub Piłki Nożnej Iskra Brzezinka. Jest też nowy szkoleniowiec. Po rezygnacji Krystiana Paszka, postawiono na Jakuba Juchę.

Dla "Iskierek" będzie to trzeci sezon na trzecioligowym poziomie. W pierwszym były bardzo bliskie powrotu na drugoligowe boiska. Awans przegrały dosłownie o włos. Na finiszu lepsza okazała się Trójka Staszówka-Jelna. W minionych rozgrywkach nie do zatrzymania była krakowska Prądniczanka. Podobno jednak do trzech razy sztuka...

Nowy sezon podopieczne Jakuba Juchy rozpoczną od meczu na swoim stadionie z rezerwami krakowskiej Prądniczanki. Na pierwszy wyjazd pojadą do Niepołomic, gdzie zagrają z miejscową Puszczą. W pierwszej rundzie zagrają sześć spotkań na swoim stadionie i pięć na wyjazdach. Prezentujemy zestaw par pierwszych trzech kolejek trzeciej ligi kobiecej:

Pierwsza kolejka (25-26 sierpnia):
ISKRA BRZEZINKA - Prądniczanka II Kraków
Bronowianka Kraków - Victoria Gaj
Football Success Academy Kraków - Tuchovia Tuchów
Górnik Wieliczka - Puszcza Niepołomice
Olimpia Osieczany - Pogorzanka Pogorzyce
Piast Skawina - Podgórze Kraków

Druga kolejka (1-2 września):
Puszcza Niepołomice - ISKRA BRZEZINKA
Victoria Gaj - Podgórze Kraków
Pogorzanka Pogorzyce - Piast Skawina
Prądniczanka II Kraków - Olimpia Osieczany
Tuchovia Tuchów - Górnik Wieliczka
Bronowianka Kraków - Football Success Academy Kraków

Trzecia kolejka (8-9 września):
ISKRA BRZEZINKA - Tuchovia Tuchów
Football Success Academy Kraków - Victoria Gaj
Górnik Wieliczka - Bronowianka Kraków
Olimpia Osieczany - Puszcza Niepołomice
Piast Skawina - Prądniczanka II Kraków
Podgórze Kraków - Pogorzanka Pogorzyce

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy