KOBIECY HOKEJ. Dla kogo brąz? Rozstrzygnie trzeci mecz

11 marca 2019 Autor: png
Hokeistki UKH Unii Oświęcim celują w brązowe medale mistrzostw Polski. 16 marca stoczą decydującą batalię w Tychach. Fot. (png)

Hokeistki UKH Unii Oświęcim celują w brązowe medale mistrzostw Polski. 16 marca stoczą decydującą batalię w Tychach. Fot. (png)

Wciąż nie znamy odpowiedzi na pytanie kto zdobędzie brązowy medal w kobiecym hokeju. W rywalizacji do dwóch zwycięstw jest bowiem remis 1:1. Po wygranym przez UKHK Unię meczu na własnym lodzie z tyskimi Atomówkami 5:4, rywalki wzięły rewanż w Tychach. Trójkolorowe zwyciężyły 6:4 i o wszystkim rozstrzygnie spotkanie 16 marca (początek o godz. 19) na Stadionie Zimowym w Tychach.

Podobnie jak w Oświęcimiu, tak i w drugim meczu w Tychach było mnóstwo emocji. Wynik do końca był sprawą otwartą. Zaczęło się po myśli biało-niebieskich, które na prowadzenie wyprowadziła Julia Gawlik. Później na 3:1 odskoczyły tyszanki, ale ambitne unitki doprowadziły do remisu 3:3. Praktycznie już do ostatniej syreny trwała wymiana na zasadzie cios za cios z której ostatecznie zwycięsko wyszły Atomówki.

Tymczasem rozstrzygnęła się już rywalizacja o mistrzostwo Polski. Korona po raz ósmy trafiła do Bytomia. Polonia Ladies dwukrotnie pokonała gdańskiego Stoczniowca. W pierwszym meczu było 3:2 po dogrywce dla polonistek, a w rewanżu gładkie 4:0.

SKKH ATOMÓWKI GKS Tychy - UKHK UNIA Oświęcim 6:4 (3:1, 1:2, 2:1)
Bramki: 0:1 Julia Gawlik (Anna Kot), 1:1 Karolina Churas (Katarzyna Frąckowiak, Aneta Michałek), 2:1 Alicja Kopciara (Pamela Cieślewicz), 3:1 Aneta Michałek (Katarzyna Frąckowiak), 3:2 Klaudia Pelic, 3:3 Patrycja Pirogowicz (Julia Gawlik), 4:3 Sylwia Łaskawska (Pamela Cieślewicz, Nicole Sosnowska), 5:3 Katarzyna Frąckowiak (Aneta Michałek), 5:4 Ada Wawrzyk (Anna Kot), 6:4 Sylwia Łaskawska (Karolina Churas). Stan rywalizacji play-off: 1:1. Decydujący mecz 16 marca w Tychach.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy