KOBIECY HOKEJ. Unitki w narodowych barwach

07 stycznia 2020 Autor: png
KOBIECY HOKEJ. Unitki w narodowych barwach
Katarzyna Zaborska, Anna Kot i Justyna Żyła - to hokeistki UKHK Oświęcim, które otrzymały powołania do narodowej reprezentacji Polski do lat 18. Polki walczą w turnieju mistrzostw świata dywizji pierwszej B rozgrywanym na janowskim "Jantorze".

Rywalkami polskich zawodniczek są Austriaczki, Norweżki, Koreanki, Chinki i Brytyjki.

- Dziewczyny naprawdę fajnie przepracowały okres przygotowawczy. Nie ma żadnych kontuzji, atmosfera w drużynie jest super. Nie możemy się doczekać pierwszego meczu - przyznał Tomasz Kowalczyk, selekcjoner biało-czerwonych.

Faworytkami katowickich mistrzostw są Austriaczki, które spadły z Dywizji IB i jak zawsze mocne Norweżki. Dziś rywlkami Polek będą Chinki, a jutro biało-czerwone zmierzą siż Wielką Brytanią. Oba mecze rozpoczną się o godz. 20.

Skład reprezentacji Polski:
Bramka: Helena Grzybowska, Natalia Harańczyk
Obrona: Julia Zielińska, Julia Zaborowska, Vanessa Patla, Zofia Postel, Anna Kot (UKH Unia), Katarzyna Zaborska (UKH Unia), Wiktoria Kędra.
Napad: Wiktoria Sikorska, Iga Schramm, Alicja Mota, Zuzanna Baran, Ida Talanda, Karolina Baran, Maja Błaszków, Alicja Kopciara, Justyna Żyła (UKH Unia), Alicja Sowa, Alicja Kobus. Trener: Tomasz Kowalczyk

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy