KOLARSTWO GÓRSKIE. O medale na nowej trasie w Sieprawiu

16 października 2018 Autor: png
Kolarze z Zatora potwierdzili swoją pozycję w województwie podczas finałów Licealiady. Fot. www.zator.pl

Kolarze z Zatora potwierdzili swoją pozycję w województwie podczas finałów Licealiady. Fot. www.zator.pl

Gościnny Siepraw był gospodarzem kolarskich finałów Igrzysk Młodzieży. O medale walczono na nowej, specyficznej trasie do ścigania się w MTB. Na zawodach z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi cykliści zatorskiego Sokoła, którzy reprezentowali swoje szkoły.

W sumie kolarze Sokoła Zator wywalczyli trzy medale wojewódzkich finałów. Na najwyższym stopniu podium stanęła Inez Durlak, która była najmłodszą zawodniczką w swojej grupie. Srebrny krążek był udziałem Kamila Łazińskiego, ucznia szkoły w Graboszycach.

Medalową kolekcję uzupełnił brąz Michała Śliwińskiego. Trzeba jednak pamiętać, że uczeń pierwszej klasy szkoły średniej rywalizował z kolarzami starszymi o cztery lata. Tuż za "pudłem" uplasował się Dawid Śliwiński z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zatorze.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy