KOLARSTWO GÓRSKIE. Puchar Polski wylądował w Zatorze!

10 października 2018 Autor: png
Kolarze Sokoła Zator wygrali tegoroczną punktację generalną Pucharu Polski. Fot. www.zator.pl

Kolarze Sokoła Zator wygrali tegoroczną punktację generalną Pucharu Polski. Fot. www.zator.pl

Kolarze zatorskiego Sokoła okazali się bezkonkurencyjni w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski MTB za rok 2018! To najbardziej prestiżowy cykl w naszym kraju, który składał się z siedmiu zawodów. Cykliści walczyli o punkty w Białymstoku, Lublinie, Wałbrzychu, Pcimiu, Głuchołazach, Jeleniej Górze i Boguszowie-Gorcach.

UKS Sokół Zator objął przodownictwo w punktacji generalnej po piątych zawodach tegorocznej edycji. W kolejnej stracił "żółtą koszulkę" lidera, ale w ostatecznym rozrachunku okazał się najlepszy. Olbrzymie brawa dla całego klubu!

Kolarze Superior Zator - bo pod takim szyldem walczyli kolarze Sokoła - w pokonanym polu pozostawili aż 73 ekipy. Zawody Pucharu Polski MTB 2018 miały charakter otwarty. O punkty walczyły grupy kolarskie m.in. z Meksyku, USA, Czech, czy Holandii.

Tymczasem młodzicy Sokoła startowali w międzywojewódzkich mistrzostwach w kolarstwie szosowym. O medale walczono w Nowej Sarzynie. Srebrny krążek w "dwójkach" wywalczyli Benedykt Długosz i Wojciech Węglorz. Z kolei w wyścigu ze startu wspólnego Benedykt Długosz został sklasyfikowany na piątej pozycji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy