KOLARSTWO GÓRSKIE. To jest czas Gabrieli Wojtyły!

06 września 2018 Autor: png
Gabriela Wojtyła została sklasyfikowana na 19. miejscu finałowej edycji Pucharu Świata. Fot. Sebastian Żabiński/www.zator.pl

Gabriela Wojtyła została sklasyfikowana na 19. miejscu finałowej edycji Pucharu Świata. Fot. Sebastian Żabiński/www.zator.pl

Znakomite tygodnie ma za sobą reprezentantka zatorskiego Sokoła - Gabriela Wojtyła. Po wywalczeniu tytułu mistrzyni Polski i zdobyciu brązowego medalu Akademickich Mistrzostw Świata, zajęła miejsce w pierwszej "dwudziestce" wyjątkowo prestiżowych zawodów World Cup XCO La Bress we Francji. To olbrzymi sukces tej niezwykle utalentowanej kolarki.

Finałową edycję Pucharu Świata rozegrano we francuskim La Bresse. Warunki na trasie były arcytrudne. Grząskie podłoże i zimny wiatr utrudniały walkę. Gabriela Wojtyła jechała bardzo równo, co okazało się jej wielkim atutem. Trzy z czterech rund pokonała niemalże w tym samym czasie. To najlepiej świadczy o doskonałym przygotowaniu kondycyjnym i umiejętnościach technicznych.

Mieszkanka Graboszyc, reprezentująca zatorskiego Sokoła zaryzykowała na ostatniej pętli. Pojawiła się bowiem szansa na zajęcie miejsca w pierwszej "piętnastce". To kosztowało ją niestety utratę sił w samej końcówce wyścigu i ostatecznie Gabriela Wojtyła została sklasyfikowana na dziewiętnastej pozycji. Mamy i tak olbrzymi sukces i największe sportowe osiągnięcie tej zawodniczki.

Na odpoczynek nie ma czasu. Przed cyklistką Sokoła start w mistrzostwach świata, które odbędą się w Szwajcarii. Tam Gabriela Wojtyła będzie reprezentowała nie tylko swój klub, ale przede wszystkim biało-czerwone barwy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy