KOLARSTWO GÓRSKIE. Wysokie loty Sokoła

03 sierpnia 2018 Autor: png
Kolarze zatorskiego Sokoła są piątym zespołem mistrzostw Polski w sztafetach MTB. Fot. sportzator.com

Kolarze zatorskiego Sokoła są piątym zespołem mistrzostw Polski w sztafetach MTB. Fot. sportzator.com

Bardzo wysokie, piąte miejsce zajęli kolarze zatorskiego Sokoła w wyścigu mistrzostw Polski sztafet MTB. Zespół w składzie: Michał Topór, Michał Śliwiński, Gabriela Wojtyła i Stanisław Nowak mógł nawet powalczyć o medal. Ostatecznie drużyna z Zatora znalazła się poza podium, ale i tak była najlepszym UKS-em w gronie startujących. Zawody rozegrano w Mrągowie.

Na trasę wyścigu sztafetowego mistrzostw Polski w kolarstwie górskim wyruszyło dwanaście ekip. Jedną z najmłodszych byli właśnie cykliści Sokoła. Jako pierwszy wystartował Michał Topór, który dał sygnał do ataku na czołowe pozycje. Najlepszy czas uzyskał jednak Stanisław Nowak, który kończył sztafetę.

Do medalu zabrakło nieco szczęścia i UKS Sokół Zator zajął w mistrzostwach Polski piątą pozycję. Drużynowym mistrzem Polski została zawodowa grupa - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team. Ich czas to 0.58,44. Wyprzedzili innych zawodowców - SGR Specialized, a ostatnie miejsce "na pudle" zajął Warszawski Klub Kolarski.

Drużynę z Zatora wyprzedziła jeszcze ekipa AZS Wratislavia Wrocław. UKS Sokół stracił do mistrzów Polski 5 minut i 56 sekund. W pokonanym polu pozostawił bardzo mocne zespoły ze Skomielnej Białej i Sławna.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy