KOLARSTWO. Marta Lach na najwyższym podium mistrzostw świata!

15 sierpnia 2018 Autor: png
Fot. http://www.kety.pl

Fot. http://www.kety.pl

Wychowanka kęckiego Sokoła została akademicką mistrzynią świata w kolarstwie szosowym. Marta Lach - bo o niej mowa - stanęła na najwyższym stopniu podium zawodów rozgrywanych w Portugalii. Olbrzymie brawa!

Tymczasem inny kęcki kolarz - Dawid Lenart zajął szóste miejsce w wyścigu rozgrywanym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie górskim. Zawody odbyły się w Wiśle. To wynik wart odnotowania, biorąc pod uwagę kontuzję jakiej nabawił się Dawid Lenart podczas wyścigu o Puchar Polski w Turawie.

Informowaliśmy już o bardzo udanym starcie zawodniczki Sokoła Zator - Gabrieli Wojtyły w mistrzostwach świata w kolarstwie górskim. Światowego championatu nie będzie za to niestety mile wspominać kolarka kęckiego Sokoła. Magdalena Zielińska podczas treningu upadła i doznała złamania obojczyka. Jej przerwa w treningach potrwa około miesiąca.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin , 15.08.2018 23:00
I teraz czekam na ruch posłanki Doroty Niedzieli.