KOLARSTWO. Morderczy etap

12 września 2020 Autor: png
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

To był etap dla kolarzy o prawdziwie stalowych mięśniach. Dziś trasami oświęcimskiego powiatu ścigali się kolarze uczestniczący w 31. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim
Solidarności i Olimpijczyków. Trasa wyścigu biegła od Suchej Beskidzkiej do Jaworzna. Emocji nie brakowało!

W rozgrywanym właśnie 31. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków cykliści mają do przejechania cztery etapy w pięciu województwach: podkarpackim, małopolskim, śląskim, świętokrzyskim i łódzkim.

Dziś byliśmy świadkami trzeciego etapu wyścigu. Kolarze wjechali na teren powiatu oświęcimskiego od miejscowości Nidek do Głębowic w stronę Polanki Wielkiej. Minęli Przeciszów, Włosienicę, Oświęcim i Babice. Później zameldowali się na ulicach województwa śląskiego.

Po piątkowym etapie Stanisław Aniołkowski utrzymał pozycję lidera wyścigu. To właśnie on przystąpi do sobotniego, ostatniego etapu w żółtej koszulce lidera.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Oświęcimianin, 12.09.2020 12:03
A dla kierowców o stalowych nerwach ;-)